Atina'da Türk Rehber - Türkçe Gezi

  /  

 Sorularınız için bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz: 

Yaşadığınız şehirden ya da yurtiçi tatillerden sıkılıp yurtdışı kaçamağı yapmaya mı karar verdiniz? Eğer bu kararınız sonucu yolunuz Atina’ya düşecekse ve nereye gideceğinizi bilmiyorsanız doğru sayfaya geldiniz. İstanbul’da yaşayıp daha sonra Atina’ya taşınan Türk rehberlerimiz ile Atina’yı Türkçe konuşarak gezebileceksiniz!


Gezimiz ortalama 5 saat sürecek ve kendinizi Atina’nın en sevilen turistik ve tarihi yerlerinde bulacaksınız. 

Üstelik klasik turlar gibi değil, Atina'yı yürüyerek, hissederek, bol bol gülerek deneyimleyeceğiniz bir gezi olacak bizimkisi. Gidip göreceğimiz yerlerde bolca fotoğraf çekilip, o bölgenin hikayesini dinleyip güzel anılar oluşturacağız hep beraber. Siz de bu tura katılmak istiyorsanız bizimle iletişim kurmanız yeterli.

Gezi programımız ana hatlarıyla şu şekilde olacaktır:

1. Panathinaiko Stadyumu

2. Zappion Binası

3. Milli Park - Kralın Bahçesi

4. Syntagma Square (Anayasa Meydanı - Parlamento Binası)

5. Ermou Caddesi 

6. Monastiraki Camii (Tarihi Osmanlı Camii)

7. Monastiraki Flea Market (Antika - Hediyelik Eşya Çarşısı)

8. Thissio (Tarihi Turistik Bölge)

9. Akropolis Tepesi (Tarihi Anıt)

10. Plaka (Tarihi Semt - Kafeler)

11. Akropolis Müzesi  

Yunanistan’da Oturum İzni Almak, Yunanistan’da Mülk Almak ya da Yunanistan’da Şirket - İş Kurmak konuları ile ilgili aklınıza takılan sorular için athensmania@europe.com adresinden mail aracılığı ile ya da bu yazının altına yorum bırakarak bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Ayrıca bizi Instagram, Youtube, Facebook, Twitter ve Google Plus hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

About Us

Hi, we are 2 guys (Eren & Kaan) living in Athens, Greece. You can join and discover this beautiful Greek city with us. Please do not hesitate to contact us for any reason.

Contact Us

AthensMania © 2017