top of page

Fringe

2. Sezon 11. Bölüm

Süre: 44 dk

Fringe S2 E11

Bölümün Konusu

Fringe dizisinin 2. sezonunun "Unearthed" adı verilen bu 11. bölümünde; genç bir kız beyin ölümü gerçekleştikten sonra annesinin izni ile hayat destek ünitelerinden ayrılır. Doktorlar organlarını çıkarmak için harekete geçtiklerinde, kız şok edici bir şekilde uyanır. Kızın dirilişi kadar şaşırtıcı olan başka bir şey de Rusça konuşabiliyor olması ve yalnızca üst düzey bir askerin bilebileceği bilgiye sahip olmasıdır.

Fringe oyunculukların oldukça iyi, görsel efektler anlamında gerçekçi, komplo teorisyenleri ve bilim meraklıları için zengin malzemenin olduğu bir dizi. Dizi X-Files ve diğer birkaç dizinin karması gibi ama yine de kendine özgü. Olay döngüsü basit ama sunum tarzı bu eksikliği kapatıyor. Fringe dizisinin popülaritesi bugün bile halen devam ediyor ve yeni sezon bölümleri umutla bekleniyor. Bu anlamda 5 sezonda bitirilmiş olması Fringe hayranları açısından üzücü.

Fringe 2. Sezon 11. Bölüm altyazılı izle - bedava dizi izle - online full HD dizi izle - yabancı dizi izle - altyazılı yabancı dizi

bottom of page