top of page

Fringe

2. Sezon 12. Bölüm

Süre: 44 dk

Fringe S2 E12

Bölümün Konusu

Fringe dizisinin 2. sezonunun "Johari Window" adı verilen bu 12. bölümünde; korkunç şekil bozukluklarına sahip insanlarla ilgili açıklanamayan bir saldırının ardından, Fringe ekibi, New York eyaletindeki küçük bir kasaba olan Edina şehrini ziyaret ederek tuhaf davanın etrafındaki ipuçlarını ortaya çıkarmaya çalışır.

Fringe dizisinin her bölümünde bambaşka bir kurgusal hikaye var, ancak biraz farklı bu hikayeler. Öncelikle gayet mantıklı bilimsel ya da tıbbi açıklamaları var. Evet belki şu anki bilimle, teknolojiyle mümkün olmayabilir; ama kesinlikle imkansız da değil burada anlatılanlar. Bu açıdan, bunları düşünerek izlediğinizde gerçekten ufuk açıcı bir etkisi var Fringe dizisinin. Neler yapabileceğinizi düşünmenizi ve sınırlarınızı genişletebileceğinizi fark etmenizi sağlıyor. Dolayısıyla bizce bütün ilk ve ortaöğretim gençleri izlemeli. House dizisi nasıl doktorluğa özendirirse; bu dizi de bir o kadar bilme, teknolojiye, mühendisliğe yönlendirir genç beyinleri.

Fringe 2. Sezon 12. Bölüm altyazılı izle - bedava dizi izle - online full HD dizi izle - yabancı dizi izle - altyazılı yabancı dizi

bottom of page