top of page

Fringe

2. Sezon 20. Bölüm

Süre: 44 dk

Fringe S2 E20

Bölümün Konusu

Fringe dizisinin 2. sezonunun "Brown Betty" adı verilen bu 20. bölümünde de heyecan tavan! Bu bölümde; Olivia, laboratuvara Ellayı Astride emanet etmek için geldiğinde, Walter, Kahverenci Betty adı verdiği ilacı içmiştir. Kız, Walterdan masal anlatmasını ister ve Fringe ekibinin karakterleri olduğu bir detektif hikayesi yaratır.

 

Fringe dizisi belki de izlediğimiz en melez ve bir o kadar da saf, en çeşitli ve yine bir o kadar da sade bir olay örgüsüne sahiptir. Fringe en saf hali ile bilim kurgudur evet, lakin azıcık deşmeye başladığımızda; paralel evrenler, zamanda yolculuk, klonlar, telepati, telekinezi, ışınlanma, yapay zekalar, karanlık madde, sibernetik, trans modifikasyon ve sosyal bilim kurgunun göz bebeği olan distopyalar gibi bilim kurgunun çeşitli alt dalları karşımıza çıkacaktır.

Fringe 2. sezon bölümlerini izledikten sonra Fringe 3. sezon, Fringe 4. sezon ve Fringe 5. sezon bölümlerini izlemeyi unutmayın. Yabancı dizi izleme siteniz PopKedi.Com iyi seyirler diler.

Fringe 2. Sezon 20. Bölüm altyazılı izle - bedava dizi izle - online full HD dizi izle - yabancı dizi izle - dizibox - yabancidizi

bottom of page