top of page

Fringe

2. Sezon 21. Bölüm

Süre: 44 dk

Fringe S2 E21

Bölümün Konusu

Fringe dizisinin 2. sezonunun "Northwest Passage" adı verilen bu 21. bölümünde de nefesler kesiliyor! Bu bölümde; Peter, FBI ve Walter'dan kaçarken, tesadüfen Newton'a rastlar ve yerel şerif ile Newtonu bulmak için işbirliği yapar.

9 Eylül 2008 tarihinde, Amerika’nın FOX kanalında televizyon dünyasına "merhaba" diyen ve günümüzde de kendisini seyrettirmeyi başaran Fringe dizisi toplamda 100 bölümlük 5 sezondan oluşan bir yapım. Karakterleri ve konusuyla bizleri büyülemeyi başaran dizinin konusu şöyle: Fringe Bölümü'nde danışmanlık yapan Peter Bishop, bilim adamı Walter Bishop’un oğludur. Olivia Dunham ile de arkadaşlık yapan karakterimiz bu bölüme yasa dışı olarak dâhil olmuştur. Kanadalı-Amerikan oyuncu Joshua Jackson bu karakteri canlandırmıştır.

Fringe 2. sezon bölümlerini izledikten sonra Fringe 3. sezon, Fringe 4. sezon ve Fringe 5. sezon bölümlerini izlemeyi unutmayın. Yabancı dizi izleme siteniz PopKedi.Com iyi seyirler diler.

Fringe 2. Sezon 21. Bölüm altyazılı izle - bedava dizi izle - online full HD dizi izle - yabancı dizi izle - dizibox - yabancidizi

bottom of page