top of page

Fringe

2. Sezon 22. Bölüm

Süre: 44 dk

Fringe S2 E22

Bölümün Konusu

Fringe dizisinin 2. sezonunun "Over There (Part 1)" adı verilen bu 22. bölümünde de heyecan dorukta! Bu bölümde; Walter, Peter'ın alternatif evrene geçtiğini keşfedince; o ve Olivia, iki dünya arasında güvenlice geçiş yapabilen Korteksifan deneyindeki üç çocuğu bir araya getirirler ve olanlar olur.

Fringe dizisi özel ajan Olivia Dunham, çılgın bilim adamı Walter Bishop ve üstün zekalı oğlu Peter Bishop'ın metafizik ve ileri bilim ile ilgili konuları araştırmasını anlatmaktadır. J. J. Abrams dizinin Lost'a benzemeyeceğini ve dizinin takibinin kolay olacağını söylemiştir. Dizinin diğer bir yaratıcısı da Fringe hakkında şunu dile getirmiştir: The X-Files'dan ilham alındı ama karakterler baştan sonra farklılaştırıldı ve tamamen farklı bir anlatım ortaya çıktı.

Fringe 2. sezon bölümlerini izledikten sonra Fringe 3. sezon, Fringe 4. sezon ve Fringe 5. sezon bölümlerini de izlemeyi unutmayın. Yabancı dizi izleme siteniz PopKedi.Com iyi seyirler diler.

Fringe 2. Sezon 22. Bölüm altyazılı izle - bedava dizi izle - online full HD dizi izle - yabancı dizi izle - dizibox - yabancidizi

bottom of page