top of page

Fringe

3. Sezon 4. Bölüm

Süre: 44 dk

Fringe S3 E4

Bölümün Konusu

Fringe dizisinin 3. sezonunun "Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep?" adı verilen bu 4. bölümü yine aksiyon dolu. Bu bölümde; Newton, üst düzey bir görevlinin de dahil olduğu üzücü bir gelişmenin sonuçlarından kaygılanır ve uyuyan bir şekil değiştiriciyi harekete geçirmek zorunda kalır. Walter ve ekibin geri kalanı kanıt toplarken, soruşturmayı Olivia'nın tetikte olduğu ve Walter'ın kendisini tehlikeli bir durumda bulduğu Massive Dynamic'e taşırlar.

Fringe dizisinin üçüncü sezonu tüm klişe sahnelere rağmen merak uyandıran bir şekilde bitiyor. Sezon bitince, aklınızdaki pek çok soruya cevap alacaksınız. Hala birkaç detay tam olarak cevaplanmamış olsa da kalan iki sezonda bunlar da çözümlenecektir.

Fringe 3. sezonu izleyip bitirdikten sonra Fringe 4. sezon ve Fringe 5. sezon bölümlerini de izlemeyi sakın unutmayın. Yabancı dizi izleme siteniz PopKedi.Com iyi seyirler diler.

Fringe 3. Sezon 4. Bölüm altyazılı izle - bedava dizi izle - online full HD dizi izle - yabancı dizi izle - dizibox - yabancidizi

bottom of page