top of page

Fringe

3. Sezon 6. Bölüm

Süre: 44 dk

Fringe S3 E6

Bölümün Konusu

Fringe dizisinin 3. sezonunun "6955 kHz" adı verilen bu 6. bölümünü yine soluk soluğa izleyeceksiniz. Bu bölümde; radyo istasyonundaki son yayından sonra dinleyiciler hafızalarını kaybeder. Water, Peter'ın alternatif evrendeki makine üzerindeki çalışmalarından dolayı onunla tartışır.

Amerikan yapımı bilim kurgu dizisi Fringe 9 Eylül 2008 tarihinde FOX ekranlarında yayın hayatına merhaba demiş ve 18 Şubat 2013 tarihinde final yapmıştır. Fringe dizisi 5 sezonda toplamda 100 bölüm olarak çekilmiştir. Fringe dizisinin çekim mekanları ise Toronto, New York ve Vancouver'dır. Her bir bölümü ortalama 50 dakika süren Fringe dizisi özellikle dizide geçen esrarengiz sembolleri ile merak uyandırmıştır.

Fringe 3. sezonu izleyip bitirdikten sonra Fringe 4. sezon ve Fringe 5. sezon bölümlerini de izlemeyi sakın unutmayın. Yabancı dizi izleme siteniz PopKedi.Com iyi seyirler diler.

Fringe 3. Sezon 6. Bölüm altyazılı izle - bedava dizi izle - online full HD dizi izle - yabancı dizi izle - dizibox - yabancidizi

bottom of page