Yunanistan'da Türk Tercüman - Yunanca Çeviri

Turistik, ticari ya da farklı bir amaçla Yunanistan’ı ziyaret etmeyi planlıyorsunuz ancak Yunanca bilmiyor musunuz? Hiç merak etmeyin. Yapacağınız iş görüşmeleri ya da toplantılarda, çıkacağınız turistik turlarda Yunanca ve Türkçe bilen tercümanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişim kurmanız yeterli. Yeminli tercümanlarımız başkent Atina’da ve Yunanistan’ın diğer şehirlerinde sizinle beraber olacak, Yunanistan'da geçirdiğiniz her bir anı sizin için daha keyifli ve değerli hale getirecektir.

Sözlü tercümenin yanı sıra işlerinizin bir parçası olan çeşitli belgelerin Türkçe'den Yunanca'ya veya Yunanca'dan Türkçe'ye çevirisine de ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Resmi evraklarınız alanında uzman tercümanlarımız tarafımızdan düzgün ve prosedürlere uygun bir şekilde tercüme edilir. İşiniz gereği ihtiyacınız olan Yunanca tercüme ya da Türkçe tercümenin size hızlı bir şekilde ulaşması gerekebilir. Bunun bilincinde olduğumuzdan yeminli tercümanlarımız sizin için çeviri işlemini hızlı bir şekilde yapacak ve belgelerinizi güvenli bir şekilde teslim edecektir. Bu çeviri belgeler ile hiçbir resmi kurumda sorun yaşamayacaksınız.

Özellikle ticari tercümelerde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de tercümanın ticaret konusunda sahip olduğu bilgi düzeyidir. Ayrıca tercümeyi gerçekleştirecek olan kişinin güvenilir olması da oldukça önemlidir. Bu nedenle çeviri hizmeti tamamlandıktan sonra, tercümelerde görüşülen konuların ve bilgilerin üçüncü kişilerle paylaşılmaması konusunda gizlilik anlaşması yapılması gerekmektedir. Talep etmeniz durumunda yapılacak çeviri işlemi öncesinde Tercüme Hizmetleri Hakkında Gizlilik Taahhütnamesi imzalanıp tarafınıza sunulacaktır.

Yunanistan’da Oturum İzni Almak, Yunanistan’da Mülk Almak ya da Yunanistan’da Şirket - İş Kurmak konuları ile ilgili aklınıza takılan sorular için athensmania@europe.com adresinden mail aracılığı ile ya da bu yazının altına yorum bırakarak bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Ayrıca bizi Instagram, Youtube, Facebook, Twitter ve Google Plus hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

About Us

Hi, we are 2 guys (Eren & Kaan) living in Athens, Greece. You can join and discover this beautiful Greek city with us. Please do not hesitate to contact us for any reason.

Contact Us

AthensMania © 2017